Oznámenia

Svadobný deň je jedným z najkrajších a najdôležitejších dní života zaľúbeného páru. Je to deň, kedy sa pred zrakmi rodiny a blízkych priateľov rozhodli spečatiť svoj láskou naplnený vzťah a vydávajú sa kráčať po spoločnej ceste životom.

Každý svadobný deň je jedinečný a výnimočný a pre každého z nás má inú a jedinečnú hodnotu. Každý z nás ho vníma inak a má svoje individuálne požiadavky, ako by podľa neho mal vyzerať. Rovnaké individuálne požiadavky sa premietajú aj do svadobných oznámení, do ich dizajnu a originality textov.
K samotnej tvorbe dizajnu a textov pristupujeme v našej firme veľmi svedomito a zodpovedne, aby sme vytvorili diela, ktoré sa vám budú páčiť, prispejú k slávnostnej atmosfére vášho dňa a zároveň sa stanú spomienkami, ku ktorým sa budete s radosťou vždy vracať.

Dávame si záležať na výbere kvalitného papiera, ktorý na tlač Vašich svadobných oznámení použijeme. Naše štúdio obsahuje výber rôznych štýlov písma a dizajn, ktorý si môžete pri tvorbe osobitého štýlu Vášho svadobného oznámenia vybrať.

Text oznámenia nám pošlite mailom na adresu: info@kusokseba.sk – následne vám pošleme návrh na schválenie.

Doba dodania svadobných oznámení sa pohybuje od 3 – 10 dní.

Zobrazených všetkých 13 výsledkov

Zobrazených všetkých 13 výsledkov