Prečo darovať báseň na želanie?

Váhate či je báseň na želanie tým vhodným darčekom?

Tu je niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia o tom, že báseň na želanie Vás určite nesklame.

Originálny darček

Klasické darčeky ako bonboniéry, kytice či fľaše vína dostávame k sviatkom často. Ak však túžite obdarovať oslávenca niečím výnimočným a jedinečným a odlíšiť sa tým od ostatných darčekov, ktorých vždy dostávame neúrekom, báseň je krásna alternatíva. A pritom nebude určite menej chutným, voňavým či lahodným darčekom, pretože poteší najmä srdce obdarovaného.

Osobný darček

Báseň je šitá na mieru pre konkrétneho človeka. Môžete si byť istý, že tento darček oslávenec nedostane od nikoho iného alebo ho už dokonca nemá doma. Jedinečnou básňou vyjadrujete aj to, že daný človek je pre Vás nenahraditeľný!

Darček plný emócií

Báseň je niečo ako kráľovná v ríši slov, je tak trochu vznešená a veľkolepá. Báseň na želanie je jediná svojho druhu, jej obsah si zadefinujete sami. Či už chcete vyjadriť Vášmu blízkemu človeku slová úcty, uznania, pochvaly, vďaky, pripomenúť si úsmevné príhody či tragikomické historky, určite preniknete básňou šitou na mieru hlboko do jeho  srdca.

Nezabudnuteľný darček

Môžete si byť istý, že na jedinečnú báseň Vaša drahá osoba nikdy nezabudne. Desiatky darčekov nám možno rokmi splynú dokopy, no báseň pre Vášho blízkeho je výnimočná aj svojou spomienkovou hodnotou. Možno sa stane dokonca jediným darčekom, ktorý mu aj po rokoch vyčarí úsmev na perách alebo slzy šťastia.

Hmotno-nehmotný darček

Báseň je ako kytica krásnych slov aranžovaná láskou. Nemusí mať však len formu obyčajnej pohľadnice či listu papiera, ktoré zapadnú prachom. Keď sa báseň oblečie do pútavého grafického vyhotovenia, tak sa môže stať ozdobou na stene, vo vitrínke, rámiku, na stolíku či inom mieste a tešiť tam Vášho milovaného človeka zakaždým, keď sa naň pozrie.

Darček vhodný pre každého

Báseň šitá na mieru je univerzálny darček vhodný pre každého bez rozdielu veku, pohlavia či záujmov. Darovať ju môžete pri mnohých sviatočných udalostiach: narodeniny, meniny, promócie, svadba, deň matiek alebo otcov, výročia svadby, stužková slávnosť, Valentín… Môže slúžiť ako blahoželanie, poďakovanie, pozvanie, ospravedlnenie, príhovor… Jej účel a obsah záleží len od Vás.